Главная страница » Магазин » 8009498304 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 88.3m³/h, 2.9W, 250mA Max, 92.5 x 92.5 x 25mm Hirschmann
8009498304 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 88.3m³/h, 2.9W, 250mA Max, 92.5 x 92.5 x 25mm Hirschmann
3680,00 ₽
Артикул:
8009498304
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From RS Pro, DC sealed sleeve axial fans provide a general purpose, compact and reliable solution to a variety of applications.
| Вес, г | 152 |
| Air Flow | 88.3m³/h |
| Noise Level | 35dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92.5×95.2 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 92.5mm |
| Power consumption | 2.9W |
| Bearing Type | Sleeve |
| Производительность,м.куб./мин. | 5298 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 250mA |
| Fan Speed | 2900rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
