Главная страница » Магазин » 8009694150 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 15.3m³/h, 1.2W, 110mA Max, 40 x 40 x 20mm Hirschmann
8009694150 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 15.3m³/h, 1.2W, 110mA Max, 40 x 40 x 20mm Hirschmann
3440,00 ₽
Артикул:
8009694150
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From RS Pro, DC sealed sleeve axial fans provide a general purpose, compact and reliable solution to a variety of applications.
| Вес, г | 26 |
| Air Flow | 15.3m³/h |
| Noise Level | 32dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 20 |
| Width | 40mm |
| Power consumption | 1.2W |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 110mA |
| Fan Speed | 7800rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
