Главная страница » Магазин » 8009691720 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 16.9m³/h, 1.08W, 90mA Max, 50 x 50 x 10mm Hirschmann
8009691720 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 16.9m³/h, 1.08W, 90mA Max, 50 x 50 x 10mm Hirschmann
5760,00 ₽
Артикул:
8009691720
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by RS Pro, these axial fans are a perfect choice for cooling applications. With a fully integrated electronic commutation, this axial fan provides a durable and smooth airflow to the device it is cooling.
| Вес, г | 27 |
| Air Flow | 16.9m³/h |
| Noise Level | 25dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 50×50 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Width | 50mm |
| Power consumption | 1.08W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 1014 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 90mA |
| Fan Speed | 4600rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
