Главная страница » Магазин » 8009695597 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 18.7m³/h, 1.44W, 12mA Max, 50 x 50 x 10mm Hirschmann
8009695597 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 18.7m³/h, 1.44W, 12mA Max, 50 x 50 x 10mm Hirschmann
3760,00 ₽
Артикул:
8009695597
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From RS Pro, DC sealed sleeve axial fans provide a general purpose, compact and reliable solution to a variety of applications.
| Вес, г | 66 |
| Air Flow | 18.7m³/h |
| Noise Level | 28dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 50×50 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Width | 50mm |
| Power consumption | 1.44W |
| Bearing Type | Sleeve |
| Производительность,м.куб./мин. | 1122 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 12mA |
| Fan Speed | 5200rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
