Главная страница » Магазин » 8028940009 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 75.1cfm, 7.8W, 0.33A Max, IP68, 80 x 80 x 32mm Hirschmann
8028940009 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 75.1cfm, 7.8W, 0.33A Max, IP68, 80 x 80 x 32mm Hirschmann
10970,00 ₽
Артикул:
8028940009
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
When you need reliable cooling-fans look no further than RS PRO. We are proud to introduce the latest axial fans into the ever-expanding range.
| Air Flow | 75.1±15%cfm |
| Noise Level | 50.2dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 32 |
| IP Rating | IP68 |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 7.8±15%W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 15 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 0.33±15%A |
| Fan Speed | 6000rpm |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
