Главная страница » Магазин » 8045441768 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 80W 9WP0824H401 24V 0,07A 80×25 3pin () Hirschmann
8045441768 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 80W 9WP0824H401 24V 0,07A 80×25 3pin () Hirschmann
3380,00 ₽
Артикул:
8045441768
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 36.3 CFM (1.02m³/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 80 |
| Air Flow | 36.3 CFM(1.02m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | 9WP Type |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Packaging | Bulk |
| ECCN | 4A994 |
| HTSUS | 8414596590 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Tachometer, Splash Proof |
| Airflow | 36.4 CFM(1.03 m3/min) |
| Current Type | DC |
| IP Rating | IP68 |
| Noise | 29 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.68 W |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Width | 25.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 2900 RPM |
| Ingress Protection | IP68-Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | 0.142 in H2O(35.4 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 3.5 mmAq |
| Power (Watts) | 1.68 W |
| RPM | 2900 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
| Tradename | San Ace 80W |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
