Главная страница » Магазин » 8002723424 W4E315-DS20-38 S Series Plate Fan, 2320m³/h, 58dB(A), Duct Size 312mm Hirschmann
8002723424 W4E315-DS20-38 S Series Plate Fan, 2320m³/h, 58dB(A), Duct Size 312mm Hirschmann
113700,00 ₽
Артикул:
8002723424
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The ebm-papst axial plate fan has an airflow of 2320m³/h and a supply voltage rating of 230VAC. These sickle-shaped blades provide high volume airflow at medium pressure.
| Вес, кг | 6.58 |
| Duct Size | 312mm |
| Face Diameter | 312mm |
| Fan Type | Axial Plate Fan |
| Series | S Series |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Производительность,м.куб./мин. | 2320 |
| Шум, дБA | 58 |
| Face Dimensions | 430x430x155.5mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
