Главная страница » Магазин » 8004591538 07199-36, Fan Accessories 36″ FAN PWR CORD Hirschmann
8004591538 07199-36, Fan Accessories 36″ FAN PWR CORD Hirschmann
490,00 ₽
Артикул:
8004591538
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The QUALTEK ELECTRONICS part 07199-36 is a high-quality Cable Assembly Cord that measures 0.914m in length and features 18AWG wires. It is designed with a 2 POS Power RCP connector, making it versatile for various power applications. This cable assembly provides a reliable and efficient solution to connect power sources and devices. It is carefully manufactured by QUALTEK ELECTRONICS, ensuring durability and excellent performance.
| Вес, г | 36.29 |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Cord Assemblies |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Power Rating | 1.25 W |
| Type | Cord |
| COO | TW |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 100 |
| Voltage Rating | 125 VAC |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating | 10 A |
| Cable length | 0.914 m |
| Lead Length | 3 ft |
| Cable Type | Cord |
| Connector End A | No Connector, Blunt Cut |
| Connector End B | T-Type 2-Prong Plug |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
