Главная страница » Магазин » 8004890808 09252-G, Fan Accessories 60mm PLASTIC FAN GD Hirschmann
8004890808 09252-G, Fan Accessories 60mm PLASTIC FAN GD Hirschmann
280,00 ₽
Артикул:
8004890808
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
| Вес, г | 9.07 |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek Electronics |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fits Fan Size | 60 mm |
| Material | plastic |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Fan Guard |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | TW |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 100 |
| Единица измерения | шт |
| Fan dimensions | 60x60mm |
| Family | 9252 |
| Size | 60 mm |
| Color | Black |
| Type of fan accessory | guard |
| Mounting holes pitch | 50x50mm |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
