Главная страница » Магазин » 8004891066 FDA2-25489QBLT4F, AC Fans AC FAN 254x89mm Ball 230VAC TERM Hirschmann
8004891066 FDA2-25489QBLT4F, AC Fans AC FAN 254x89mm Ball 230VAC TERM Hirschmann
21410,00 ₽
Артикул:
8004891066
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
AC, DC, and HPLC AC Axial Fans
Qualtek Electronics offers a complete line of low-cost AC and DC axial fans produced in high-tech facilities assuring high-quality standards with large production capabilities. Qualtek's AC and DC fans are offered in four varieties of bearing types: 2-Ball, 1-Ball 1-Sleeve, Sleeve, and Hydro-Dynamic with a range of speeds. AC fans are available from 115V AC to 230V AC and sizes from 60mm to 280mm. DC fans are available from 3.3V DC to 60V DC and sizes from 20mm to 254mm. The axial fans offer an array of functions and special features.
| Вес, г | 0.01 |
| Потребляемая мощность, Вт | 32 |
| Noise Level | 50.52 dB |
| Series | HPLC |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Толщина,мм | 89 |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | AC Fans |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 6 |
| Power Rating | 32 W |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Terminal |
| Category | AC Fan |
| COO | TW |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Maximum Airflow | 337.44 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 6 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
| Pressure Type | 6.1 mmAq, 7.8 mmAq |
| Частота вращения,об./мин. | 1650 |
| Производительность,м.куб./мин. | 440 |
| Шум, дБA | 52 |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
