Главная страница » Магазин » 8004985837 R2S175-AB60-38, Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm Round, 115VAC, 253CFM Hirschmann
Артикул:
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
| Вес, г | 906 |
| Series | R2S175 |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Airflow | 253 CFM(7.2 m3/min) |
| Current Type | AC |
| Depth | 175 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 54 DBA |
| Operating Supply Voltage | 230 VAC |
| Power Rating | 65 W |