Главная страница » Магазин » 8005829249 R87F-A6A93HP, Fan Tubeaxial 230VAC Square – 92mm L x 92mm H Ball 35.7 CFM (1.00m³/min) 2 Terminals Hirschmann
8005829249 R87F-A6A93HP, Fan Tubeaxial 230VAC Square — 92mm L x 92mm H Ball 35.7 CFM (1.00m³/min) 2 Terminals Hirschmann
13900,00 ₽
Артикул:
8005829249
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Tubeaxial 230VAC Square — 92mm L x 92mm H Ball 35.7 CFM (1.00mВі/min) 2 Terminals
| Потребляемая мощность, Вт | 11 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | R87F |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Brand | Omron Electronics |
| Manufacturer | Omron |
| Product Category | AC Fans |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| Type | Tubeaxial |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Material — Blade | Polycarbonate(PC) |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -22 ~ 158В°F(-30 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 2 Terminals |
| Weight | 0.661 lb(299.82 g) |
| Width | 25.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.050A |
| Static Pressure | 0.275 in H2O(68.6 Pa) |
| Part # Aliases | R87FA6A93HP |
| Частота вращения,об./мин. | 3050 |
| Производительность,м.куб./мин. | 35.7 |
| Шум, дБA | 36 |
Детали
| Бренд | Omron |
|---|
