Главная страница » Магазин » 8009101518 G2E120-AR77-A6, G2E120 Series Centrifugal Fan, 230 V ac, 255m³/h, AC Operation, 184 x 178 x 115mm Hirschmann
8009101518 G2E120-AR77-A6, G2E120 Series Centrifugal Fan, 230 V ac, 255m³/h, AC Operation, 184 x 178 x 115mm Hirschmann
87310,00 ₽
Артикул:
8009101518
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
ebm-papst single inlet centrifugal blowers are high performance fans with an external rotor motor which offers the advantage of a matched rotor and impeller in a compact space saving design.
| Вес, кг | 1.8 |
| Series | G2E120 |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Width | 178mm |
| Blower Type | Centrifugal |
| Частота вращения,об./мин. | 2350 |
| Производительность,м.куб./мин. | 255 |
| Шум, дБA | 61 |
| AC or DC Operation | AC |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting hole diameter | 7mm |
| Horizontal Hole Spacing | 100mm |
| Mounting Hole Spacing | 68x100mm |
| Vertical Hole Spacing | 68mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
