Главная страница » Магазин » 8009101522 QLZ06/2400A47 -3020LH-25ZX, QLZ Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 120m³/h, AC Operation, 96 x 317 x 83mm Hirschmann
8009101522 QLZ06/2400A47 -3020LH-25ZX, QLZ Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 120m³/h, AC Operation, 96 x 317 x 83mm Hirschmann
21360,00 ₽
Артикул:
8009101522
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The ebm-papst high tech, AC tangential blower has an airflow of 120m³/h (for 50Hz) at 1100rpm fan speed and has a supply voltage rating of 230VAC.
| Диаметр воздуховодов, мм | 120 |
| Air Flow | 120m³/h |
| Noise Level | 33dB |
| Series | QLZ |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Width | 317mm |
| Bearing Type | Sleeve |
| Blower Type | Tangential |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 1100rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
