Главная страница » Магазин » 8009101523 QLZ06/2400A74-3030LH-170, QLZ Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 170m³/h, AC Operation, 96 x 324 x 83mm Hirschmann
8009101523 QLZ06/2400A74-3030LH-170, QLZ Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 170m³/h, AC Operation, 96 x 324 x 83mm Hirschmann
35600,00 ₽
Артикул:
8009101523
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
Ebm-papst tangential blowers offer a reliable and versatile solution to a variety of requirements. The exceptional features of ebm-papst tangential blowers are their high air flows at relatively low counterpressures and very good noise characteristics.
| Вес, кг | 1.4 |
| Air Flow | 170m³/h |
| Noise Level | 47dB |
| Series | QLZ |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Width | 324mm |
| Bearing Type | Sleeve |
| Blower Type | Tangential |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2100rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
