Главная страница » Магазин » 8009101954 QLK45/1800A118- 2518L-73RH, QLK Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 125m³/h, AC Operation, 79 x 265 x 71mm Hirschmann
8009101954 QLK45/1800A118- 2518L-73RH, QLK Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 125m³/h, AC Operation, 79 x 265 x 71mm Hirschmann
32520,00 ₽
Артикул:
8009101954
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
Ebm-papst tangential blowers offer a reliable and versatile solution to a variety of requirements. The exceptional features of ebm-papst tangential blowers are their high air flows at relatively low counterpressures and very good noise characteristics.
| Диаметр воздуховодов, мм | 125 |
| Air Flow | 125m³/h |
| Series | QLK |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Width | 265mm |
| Blower Type | Tangential |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2200rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
