Главная страница » Магазин » 8009469988 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 51m³/h, 9W, 120mA Max, 80 x 80 x 38mm () Hirschmann
8009469988 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 51m³/h, 9W, 120mA Max, 80 x 80 x 38mm () Hirschmann
11300,00 ₽
Артикул:
8009469988
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 312 |
| Air Flow | 51m³/h |
| Noise Level | 36dB |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 9W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 120mA |
| Fan Speed | 3000rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
