Главная страница » Магазин » 8009482477 TX9WW T-Series Square Window Mounted Extractor Fan, Intake, 795m³/h, 43dB(A), Duct Size 225mm Hirschmann
8009482477 TX9WW T-Series Square Window Mounted Extractor Fan, Intake, 795m³/h, 43dB(A), Duct Size 225mm Hirschmann
236700,00 ₽
Артикул:
8009482477
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
High performance extract/intake fans for use in single and double glazing, and most types of materials up to 32mm thick.
| Air Flow | 795m³/h |
| Configuration | Square |
| Duct Size | 225mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction, Intake |
| Mounting | Window Mounted |
| Noise Level | 43dB(A) |
| Series | T-Series |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 302x304mm |
| Face Width | 304mm |
Детали
| Бренд | Vent-Axia |
|---|
