Главная страница » Магазин » 8009482479 TX9WL T-Series Square Wall Mounted Extractor Fan, Intake, 870m³/h, 43dB(A), Duct Size 225mm Hirschmann
8009482479 TX9WL T-Series Square Wall Mounted Extractor Fan, Intake, 870m³/h, 43dB(A), Duct Size 225mm Hirschmann
290900,00 ₽
Артикул:
8009482479
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The Vent-Axia extractor square fan has an airflow of 870m³/h and supply voltage of 230VAC. It is a high-performance, ventilating unit designed to fit through most wall thickness using telescope liners supplied.
| Air Flow | 870m³/h |
| Configuration | Square |
| Duct Size | 225mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction, Intake |
| Mounting | Wall Mounted |
| Noise Level | 43dB(A) |
| Series | T-Series |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 388x391mm |
| Face Width | 391mm |
Детали
| Бренд | Vent-Axia |
|---|
