Главная страница » Магазин » 8009695600 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 127.4m³/h, 14W, 120 x 120 x 25mm Hirschmann
8009695600 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 127.4m³/h, 14W, 120 x 120 x 25mm Hirschmann
12310,00 ₽
Артикул:
8009695600
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 345 |
| Air Flow | 127.4m³/h |
| Noise Level | 42dB |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Width | 119.5mm |
| Power consumption | 14W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2900rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Terminal |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
