Главная страница » Магазин » 8010469306 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 929.3m³/h, 33W, 290mA Max, 254 x 88.9mm Hirschmann
8010469306 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 929.3m³/h, 33W, 290mA Max, 254 x 88.9mm Hirschmann
54000,00 ₽
Артикул:
8010469306
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, кг | 1.94 |
| Air Flow | 929.3m³/h |
| Noise Level | 55dB |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Power consumption | 33W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 290mA |
| Fan Speed | 1650rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
