Главная страница » Магазин » 8015506662 Вентилятор Ebmpapst 8506N 80x80x38 115V 11W Hirschmann
8015506662 Вентилятор Ebmpapst 8506N 80x80x38 115V 11W Hirschmann
9090,00 ₽
Артикул:
8015506662
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Описание Вентилятор: AC, осевой, 115ВAC, 80x80x38мм, 61куб.м/ч, 35дБА, Дл: 0,31м Характеристики
| Категория | вентилятор |
| Тип | осевой |
| Вес, г | 480 |
| Mounting | Flange Mount |
| Series | 8000N |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Толщина,мм | 38 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | EBM-PAPST |
| Product Category | AC Fan |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial |
| Width | 80mm |
| Enclosure material | aluminium |
| Fan efficiency | 61m3/h |
| Impeller material | metal |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x2 |
| Type of fan | AC |
| Housing Material | Steel |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan dimensions | 80x80x38mm |
| Cable length | 0.31m |
| Automotive | Unknown |
| Part Status | Active |
| PPAP | Unknown |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant with Exemption |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 95 |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -40 |
| Protection | Impedance |
| Shape | Square |
| Size (mm) | 79.5 X 79.5 X 38 |
| Voltage Rating (V) | 115 |
| Power Rating (W) | 11 |
| Nominal Speed (r/min) | 3300 |
| Maximum Airflow (CFM) | 35.9 |
| Noise Level (dB) | 35 |
| Bearings | Ball |
| Supply voltage frequency | 60Hz |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
