Главная страница » Магазин » 8026988881 Вентилятор Ebmpapst 8880N 220V 9W 50Hz 2pin () Hirschmann
8026988881 Вентилятор Ebmpapst 8880N 220V 9W 50Hz 2pin () Hirschmann
4590,00 ₽
Артикул:
8026988881
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Tubeaxial 230VAC Square — 80mm L x 80mm H Sintec 17.7 CFM (0.496mВі/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 320 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | 8000N |
| Рабочее напряжение,В | 220 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | AC Fans |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Tubeaxial |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Metal |
| Material — Frame | Metal |
| Operating Temperature | 14 ~ 176В°F(-10 ~ 80В°C) |
| Size / Dimension | Square-80mm L x 80mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 1.1 lbs(499.0 g) |
| Width | 80mm |
| Housing Material | Aluminum |
| Power consumption | 9 W |
| Rated voltage | 230 V |
| Sound pressure level | 18 db |
| speed | 1750 1/min |
| Type of bearing | slide bearing |
| Version | AC axial fan |
| Volume flow | 30 m³/h |
| AC or DC Operation | AC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
