Главная страница » Магазин » 8045891935 Вентилятор Ebmpapst R2E220-AA44-98 115V 75/100W 0.67/0.88A Hirschmann
8045891935 Вентилятор Ebmpapst R2E220-AA44-98 115V 75/100W 0.67/0.88A Hirschmann
68640,00 ₽
Артикул:
8045891935
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
ebm-papst centrifugal fans and blowers featuring backward curved blades are an ideal solution to a wide range of application requirements and are ideally suited for intake suction use.
| Вес, кг | 1.3 |
| Noise Level | 70dB(A) |
| Series | R2E220 |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Backward Curved Fan Blades |
| Airflow | 530 CFM(15 m3/min) |
| Current Type | AC |
| Depth | 252 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Noise | 74 DBA |
| Operating Supply Voltage | 115 VAC |
| Power Rating | 85 W |
| Width | 221.4mm |
| speed | 2650 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2700rpm |
| Direction of Curve | Backward |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
