Главная страница » Магазин » 8009483980 11677103055, PF 67.000 SL Series Filter Fan, 230 V ac, AC Operation, 705m³/h Filtered, 2125m³/h Unimpeded, IP55, 320 x Hirschmann
8009483980 11677103055, PF 67.000 SL Series Filter Fan, 230 V ac, AC Operation, 705m³/h Filtered, 2125m³/h Unimpeded, IP55, 320 x Hirschmann
148900,00 ₽
Артикул:
8009483980
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
The filter fan has a new-to-the-market pleated fabric filter and louvre design that gives a high airflow at IP55.
| Noise Level | 69dB |
| Series | PF 67 SL |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| IP Rating | IP55 |
| AC or DC Operation | AC |
| Face Dimensions | 320x320mm |
| Filtered Air Flow | 705m³/h |
| Input Current | 790mA |
| Input Power Rating | 127 W, 180 W |
| Unimpeded Air Flow | 2125m³/h |
Детали
| Бренд | PFANNENBERG |
|---|
