Главная страница » Магазин » 8028941385 Filter Fan, 24 V dc, AC Operation, 180m³/h Filtered, 180m³/h Unimpeded, IP54, 149x149mm Hirschmann
8028941385 Filter Fan, 24 V dc, AC Operation, 180m³/h Filtered, 180m³/h Unimpeded, IP54, 149x149mm Hirschmann
15070,00 ₽
Артикул:
8028941385
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
This RS PRO FF series of filter fans offers customers highly efficient fans which provide filtration to G4 standards according to DIN EN 779 with a filtering degree of 94%.
| Noise Level | 48dB(A) |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP54 |
| AC or DC Operation | dc |
| Face Dimensions | 149x149mm |
| Filtered Air Flow | 180m³/h |
| Input Current | 600mA |
| Input Power Rating | 7.2W |
| Unimpeded Air Flow | 180m³/h |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
