Главная страница » Магазин » 8001641910 MC002689,DC Axial Fan, 12 V, Square, 40 mm, 20 mm, Vapo Bearing, 8.9 CFM Hirschmann
8001641910 MC002689,DC Axial Fan, 12 V, Square, 40 mm, 20 mm, Vapo Bearing, 8.9 CFM Hirschmann
2650,00 ₽
Артикул:
8001641910
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The MC002689 from Multicomp is a 12V DC axial fan specially designed for enclosures and control panels.
| Вес, г | 11.34 |
| Supply Voltage | 12VDC |
| Power Rating | 810mW |
| Bearing Type | Vapo Bearing |
| Current Rating | 67mA |
| Air Flow — CFM | 8.9CFM |
| Air Flow — m3/min | 0.252m³/min |
| Fan Frame Size | 40mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 25.5dBA |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Rated Speed | 7000rpm |
| Flow Rate — Imperial | 8.9CFM |
| Flow Rate — Metric | 0.252m³/min |
| Voltage Type | DC |
| Supply Voltage VDC | 12V |
Детали
| Бренд | Multicomp |
|---|
