Главная страница » Магазин » 8002418948 OD1238-24HBXC, DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26.4V 185CFM 65.3dB 120 X 120 X 38.5mm High Performance Hirschmann
8002418948 OD1238-24HBXC, DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26.4V 185CFM 65.3dB 120 X 120 X 38.5mm High Performance Hirschmann
8610,00 ₽
Артикул:
8002418948
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Потребляемая мощность, Вт | 19 |
| Noise Level | 61 dB |
| Series | OD1238-XC |
| Special Features | None |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Orion Fans |
| Manufacturer | Orion Fans |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Auto Restart, Polarity Protection |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| Power Rating | 19 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -10 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | DC Fan |
| COO | CN |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 200 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Частота вращения,об./мин. | 4300 |
| Производительность,м.куб./мин. | 185 |
| Шум, дБA | 65.3 |
Детали
| Бренд | Orion Fans |
|---|
