Главная страница » Магазин » 8002725757 RER 190-39/14/2TDMO, RER 190 Series Radial Centrifugal Fan, 24 V dc, 860m³/h, DC Operation, 190mm Hirschmann
8002725757 RER 190-39/14/2TDMO, RER 190 Series Radial Centrifugal Fan, 24 V dc, 860m³/h, DC Operation, 190mm Hirschmann
68000,00 ₽
Артикул:
8002725757
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The ebm-papst high tech, single inlet, centrifugal fan has an airflow of 860m³/h at 3900rpm fan speed and has a supply voltage rating of 24VDC.
| Вес, кг | 1.4 |
| Air Flow | 860m³/h |
| Series | RER 190 TD-S-Force |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Width | 190(Dia.)mm |
| Bearing Type | Ball |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 3900rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Termination Type | Lead Wire |
| Inlet Diameter | 132.8mm |
| Outlet Diameter | 190mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
