Главная страница » Магазин » 8004788793 GF60151B7-1E00U-AE9, DC Fans Axial Fan, 60x60x15mm, 12VDC, 18.2CFM, 0.13″H2O, Ball, Wire, Auto Restart, IP68 Hirschmann
8004788793 GF60151B7-1E00U-AE9, DC Fans Axial Fan, 60x60x15mm, 12VDC, 18.2CFM, 0.13″H2O, Ball, Wire, Auto Restart, IP68 Hirschmann
8370,00 ₽
Артикул:
8004788793
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Lighting Solutions
Sunon Lighting Solutions make it easy for users to select or design the thermal solution parts needed for their electrical products. Sunon fans, blowers, and coolers are used in a wide range of industries and applications. Sunon Lighting Solutions are ideal for food and beverage, telecom/server, medical, stage lighting, 3D printing, thin blowers, power tools, cold plates, and more.
| Вес, г | 47 |
| Потребляемая мощность, Вт | 1.26 |
| Air Flow | 18.2cfm |
| Series | GF |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 15 |
| Brand | Sunon |
| Manufacturer | Sunon |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Auto Restart |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| IP Rating | IP68 |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| COO | PH |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 30 |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 960mW |
| Part # Aliases | D06080320G-01 |
| Pressure Type | 0.13 in H2O |
| Частота вращения,об./мин. | 3900 |
| Производительность,м.куб./мин. | 18.2 |
| Шум, дБA | 29.8 |
| AC or DC Operation | dc |
| Maximum Current | 80mA |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
