Главная страница » Магазин » 8004803762 CFM-9232B-230-398, DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 32 mm, 21.6-26.4 Vdc, 4.8 W, 3000 RPM, 61.67 CFM, AR Hirschmann
8004803762 CFM-9232B-230-398, DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 32 mm, 21.6-26.4 Vdc, 4.8 W, 3000 RPM, 61.67 CFM, AR Hirschmann
2830,00 ₽
Артикул:
8004803762
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC Axial Fans
CUI Devices DC Axial Fans deliver superior airflow for the most challenging cooling requirements in designs. With airflows ranging from 1.35CFM up to 382CFM, these high-performance fans feature dual ball-bearing, sleeve bearing, or omniCOOL™ system construction for maximum reliability. CUI Devices DC Axial Fans are available in frame sizes from 25mm to 172mm.
| Вес, г | 181 |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Толщина,мм | 32 |
| Brand | CUI Devices |
| Manufacturer | CUI Devices |
| Packaging | Box |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Auto Restart |
| Airflow | 61.7 CFM(1.75 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 32 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 50 |
| Noise | 39.9 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 3.6 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| speed | 3000 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Frame Dimensions — mm | 92.2 mm x 92.2 mm x 32 mm |
| Height — mm | 32 mm |
| Width — mm | 92.2 mm |
| Length — mm | 92.2 mm |
Детали
| Бренд | Same Sky |
|---|
