Главная страница » Магазин » 8005791437 B1232H12B-BSR-E-CC-IM4, Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 120mm L x 120mm H Ball 28.0 CFM (0.784m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005791437 B1232H12B-BSR-E-CC-IM4, Fan Blower 12VDC Square/Rounded — 120mm L x 120mm H Ball 28.0 CFM (0.784m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
2850,00 ₽
Артикул:
8005791437
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Blower 12VDC Square/Rounded — 120mm L x 120mm H Ball 28.0 CFM (0.784mВі/min) 2 Wire Leads
| Fan Type | Blower |
| Series | B1232-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 2pin |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Conformal Coating, Thermal Overload Protector(TOP |
| Noise | 49.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, cUL, TUV, UL |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Size / Dimension | Square/Rounded-120mm L x 120mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.706 lb(320.24 g) |
| Width | 32.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.800A |
| Static Pressure | 0.68 in H2O(169.4 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 2800 |
| Производительность,м.куб./мин. | 28 |
Детали
| Бренд | Mechatronics |
|---|
