Вы отложили «8033982896 11938KA-24N-EL-00, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 119mm L x 119mm H Ball 129.9 CFM (3.64m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann» в свою корзину. Просмотр корзины
Главная страница » Магазин » 8005860938 BFB1624H-F00, Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 159mm L x 165mm H Ball 61.8 CFM (1.73m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8005860938 BFB1624H-F00, Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded — 159mm L x 165mm H Ball 61.8 CFM (1.73m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
10950,00 ₽
Артикул:
8005860938
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Series | BFB |
| Размеры рамы,мм | 159×165 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 40 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Delta Electronics |
| Manufacturer | Delta Electronics |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor, Tachometer |
| Airflow | 61.8 CFM(1.75 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 165 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 10 |
| Noise | 56.5 DBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 17.16 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 2200 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 1.378 in H2O |
| Производительность,м.куб./мин. | 61.8 |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
