Главная страница » Магазин » 8006002342 QG030-148/14R, Fan Blower, Cross Flow 24VDC Rectangular – 201mm L x 50mm H Ball 44.0 CFM (1.23m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006002342 QG030-148/14R, Fan Blower, Cross Flow 24VDC Rectangular — 201mm L x 50mm H Ball 44.0 CFM (1.23m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
25470,00 ₽
Артикул:
8006002342
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Blower, Cross Flow 24VDC Rectangular — 201mm L x 50mm H Ball 44.0 CFM (1.23mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 6.2 |
| Fan Type | Blower, Cross Flow |
| Series | QG030 |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 201×50 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 49.0dB(A) |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Type | Crossflow Blower |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Lifetime @ Temp. | 30000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Aluminum |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 140В°F(-20 ~ 60В°C) |
| Size / Dimension | Rectangular-201mm L x 50mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.56 lb(254.01 g) |
| Width | 47.50mm |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 44 |
| Tradename | CrossFlow |
| Voltage Range | 16 ~ 28VDC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
