Главная страница » Магазин » 8006545268 9A0824M402, Fan Tubeaxial 24VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 29.3 CFM (0.820m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006545268 9A0824M402, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 29.3 CFM (0.820m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
4240,00 ₽
Артикул:
8006545268
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
| Series | 9A Type |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 29.3 CFM(0.83 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Noise | 23 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.2 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 2350 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 1408677 |
| Pressure Type | 2.2 mmAq |
| Tradename | San Cooler 80 |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
