Главная страница » Магазин » 8006796070 109R0805F402, DC Fans Axial Fan, 80x80x25mm, 5VDC, 32.5CFM, 1.25W, 26dBA, 2 Wire, Lock Rotor Sensor Hirschmann
8006796070 109R0805F402, DC Fans Axial Fan, 80x80x25mm, 5VDC, 32.5CFM, 1.25W, 26dBA, 2 Wire, Lock Rotor Sensor Hirschmann
3130,00 ₽
Артикул:
8006796070
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Ensure your equipment doesn't overheat with this axial fan from Sanyo Denki. Its high airflow rate of 55.
| Air Flow | 55.2m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Noise Level | 26dB(A) |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 5 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Noise | 26.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 1.25W |
| Static Pressure | 0.114 in H2O(28.4 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.92 |
| Шум, дБA | 26 |
| Power (Watts) | 1.25 W |
| RPM | 2600 RPM |
| Voltage — Rated | 5VDC |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 250mA |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
