Главная страница » Магазин » 8008625882 109BF12MC2, Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 120mm L x 120mm H Ball 21.5 CFM (0.602m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8008625882 109BF12MC2, Fan Blower 12VDC Square/Rounded — 120mm L x 120mm H Ball 21.5 CFM (0.602m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
16400,00 ₽
Артикул:
8008625882
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Factory Pack Quantity | 20 |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer |
| Airflow | 21.5 CFM(0.61 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 120 mm |
| Noise | 44 dBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 3.84 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 1900 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 1408108 |
| Pressure Type | 0.44 in H2O |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
