Вы отложили «8033885328 07530GA-12M-AA-00, Fan Blower 12VDC Square/Rounded — 75.7mm L x 75.7mm H Ball 10.5 CFM (0.294m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann» в свою корзину. Просмотр корзины
Главная страница » Магазин » 8009250953 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 20.4m³/h, 2.64W, 200mA Max, 40 x 40 x 28mm Hirschmann
8009250953 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 20.4m³/h, 2.64W, 200mA Max, 40 x 40 x 28mm Hirschmann
7070,00 ₽
Артикул:
8009250953
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Use this axial fan from RS PRO to cool and ventilate your instruments and components. It's designed to ensure your equipment is prevented from overheating and cabinets and enclosures are kept cool.
| Вес, г | 46 |
| Air Flow | 20.4m³/h |
| Noise Level | 37dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 28 |
| Width | 40mm |
| Power consumption | 2.64W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 200mA |
| Fan Speed | 8800rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | Open Collector |
| Termination Type | Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
