Главная страница » Магазин » 8009669277 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 399.3m³/h, 23.28W, 970mA Max, 172 x 150mm Hirschmann
8009669277 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 399.3m³/h, 23.28W, 970mA Max, 172 x 150mm Hirschmann
46220,00 ₽
Артикул:
8009669277
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro, this wide range of DC brushless axial fans provide excellent cooling purposes.
| Вес, г | 944 |
| Air Flow | 399.3m³/h |
| Noise Level | 52dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 172×150 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Width | 150mm |
| Power consumption | 23.28W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 23958 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 970mA |
| Fan Speed | 3300rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
