Главная страница » Магазин » 8009674043 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 11.9m³/h, 1.2W, 100mA Max, 40 x 40 x 10mm Hirschmann
8009674043 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 11.9m³/h, 1.2W, 100mA Max, 40 x 40 x 10mm Hirschmann
7390,00 ₽
Артикул:
8009674043
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro brand, a wide range of DC ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 22 |
| Air Flow | 11.9m³/h |
| Noise Level | 25dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Width | 40mm |
| Power consumption | 1.2W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 100mA |
| Fan Speed | 6000rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | Tachometer |
| Termination Type | Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
