Главная страница » Магазин » 8009693985 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 178.4m³/h, 6W, 500mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009693985 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 178.4m³/h, 6W, 500mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
12080,00 ₽
Артикул:
8009693985
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro brand, a wide range of DC ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 317 |
| Air Flow | 178.4m³/h |
| Noise Level | 43dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 6W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 10704 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 500mA |
| Fan Speed | 2800rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Open Collector |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
