Главная страница » Магазин » 8010470097 MD24B5-E2 19039030A, Enviro Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 187m³/h, 6W, 250mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8010470097 MD24B5-E2 19039030A, Enviro Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 187m³/h, 6W, 250mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
24710,00 ₽
Артикул:
8010470097
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Comair Rotron DC environmentally protected fans are available in a wide range of sizes, voltages and airflow ratings, ensuring that the correct fan will be available for any specific cooling specification.
| Вес, г | 488 |
| Air Flow | 187m³/h |
| Noise Level | 50dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 119.13mm |
| Power consumption | 6W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 11220 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 250mA |
| Fan Speed | 3100rpm |
| Sensor Type | Voltage Output |
Детали
| Бренд | Comair Rotron |
|---|
