Главная страница » Магазин » 8012155242 CFM-5015CF-145-312, DC Fans dc axial fan, 50 mm square, 15 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 4500 RPM, 11.67 CFM Hirschmann
8012155242 CFM-5015CF-145-312, DC Fans dc axial fan, 50 mm square, 15 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 4500 RPM, 11.67 CFM Hirschmann
1420,00 ₽
Артикул:
8012155242
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC Axial Fans Same Sky DC Axial Fans deliver superior airflow for the most challenging cooling requirements. With airflows ranging from 0.33CFM up to 382CFM, these high-performance fans feature dual ball-bearing, sleeve bearing, or omniCOOL™ system construction for maximum reliability. Same Sky DC Axial Fans are available in 20mm to 172mm frame sizes.
| Потребляемая мощность, Вт | 1.08 |
| Размеры рамы,мм | 50×50 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 15 |
| Brand | Same Sky |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Manufacturer | Same Sky |
| Packaging | Box |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Polarity Protection |
| Current Type | DC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Frame Dimensions — mm | 50 mm L x 50 mm W x 15.5 mm H |
| Pressure Type | 0.11 in H2O |
| Частота вращения,об./мин. | 4500 |
| Производительность,м.куб./мин. | 11.68 |
| Шум, дБA | 31.3 |
| Life | 40000 Hour |
| Lead Length | 300 mm |
Детали
| Бренд | Same Sky |
|---|
