Главная страница » Магазин » 8014521651 8314NNU, 8300 N – S-Panther Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 53m³/h, 1.9W, 94mA Max, IP68, 80 x 80 x 32mm Hirschmann
8014521651 8314NNU, 8300 N — S-Panther Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 53m³/h, 1.9W, 94mA Max, IP68, 80 x 80 x 32mm Hirschmann
16440,00 ₽
Артикул:
8014521651
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The 8300N series is designed to be used for cooling efficiency within a confined installation space.
| Air Flow | 53m³/h |
| Noise Level | 32dB(A) |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 32 |
| IP Rating | IP68 |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 1.9W |
| Производительность,м.куб./мин. | 3180 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 94mA |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
