Главная страница » Магазин » 8023292143 Вентилятор Sanyo Denki San Ace B76 9BD12SC6-1 12V DC 0.28A 76×20 3pin Hirschmann
Артикул:
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
| Вес, г | 128 |
| Потребляемая мощность, Вт | 3.36 |
| Air Flow | 10.2cfm |
| Series | 9BD Type |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 76×76 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 20 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | SANYO DENKI |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Termination Style | Wire Leads |
| Operating Temperature | -20…70°C |
| Width | 76mm |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 17.4m3/h |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | blower |
| Leads | lead x3 |
| Type of fan | DC |
| Housing Material | Plastic |
| Static Pressure | 200Pa |
| Current Rating | 0.28A |
| Part # Aliases | 3568819 |
| Pressure Type | 1.2 in H2O |
| Ток,А | 280 |
| Blower Type | Blower |
| Частота вращения,об./мин. | 4500 |
| Производительность,м.куб./мин. | 10.2 |
| Шум, дБA | 43 |
| Tradename | San Ace B76 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan dimensions | Ø76x20mm |
| Direction of Curve | Backward |
| Mounting hole diameter | 4.5mm |
| Horizontal Hole Spacing | 57mm |
| Mounting Hole Spacing | 57x57mm |
| Vertical Hole Spacing | 57mm |
| Cable length | 0.3m |
| Termination Type | Lead Wire |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
| Rotational rate/speed | 4500rpm |
| Разъём питания, Pin | 3pin |
| Kind of material | flame retardant |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Inlet Diameter | 42mm |