Главная страница » Магазин » 8025664869 Вентилятор Ebmpapst R1G133-AA17-02 24V DC 28W 3900min-1 4pin () Hirschmann
8025664869 Вентилятор Ebmpapst R1G133-AA17-02 24V DC 28W 3900min-1 4pin () Hirschmann
28350,00 ₽
Артикул:
8025664869
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
ebm-papst centrifugal fans and blowers featuring backward curved blades are an ideal solution to a wide range of application requirements and are ideally suited for intake suction use.
| Вес, г | 700 |
| Air Flow | 360m³/h |
| Noise Level | 63dB(A) |
| Series | R1G133 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 4pin |
| Brand | ebm-papst |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Airflow | 212 CFM(6 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 133 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 63 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 28 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Centrifugal Fan and Blower |
| Width | 133mm |
| speed | 3900 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 3900rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Commutation Type | Electronic |
| Sensor Type | Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
