Главная страница » Магазин » 8025668984 Вентилятор Ebmpapst 6212NM 12V DC 12W 1000mA 172x51mm Клемма Hirschmann
8025668984 Вентилятор Ebmpapst 6212NM 12V DC 12W 1000mA 172x51mm Клемма Hirschmann
18080,00 ₽
Артикул:
8025668984
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
ebm-papst DC sleeve bearing fans are an ideal soultion to a wide range of applications, with fibreglass-reinforced plastic and completely integrated electronic commutation.
| Вес, г | 780 |
| Потребляемая мощность, Вт | 12 |
| Air Flow | 350m³/h |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 50dB |
| Special Features | Middle Speed |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 172×172 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 51 |
| Product Category | DC Fan |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 12 W |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -20 to 72 °C |
| Termination | Terminals |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Aluminum |
| Maximum Airflow | 206 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 12 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 12W |
| Bearing Type | Ball |
| Частота вращения,об./мин. | 2850 |
| Производительность,м.куб./мин. | 206 |
| Шум, дБA | 50 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2850rpm |
| Part Status | Active |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 72 |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -20 |
| Protection | Polarity|Locking |
| Product Height (mm) | 50.8 |
| Product Diameter (mm) | 171.5 |
| Operating Input Voltage Range (V) | 8 to 15 |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
