Главная страница » Магазин » 8033946620 9W2TM24P4G001, Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 100mm Dia Ball 71.7 CFM (2.01m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8033946620 9W2TM24P4G001, Fan Motorized Impellers 24VDC Round — 100mm Dia Ball 71.7 CFM (2.01m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
28180,00 ₽
Артикул:
8033946620
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The Sanyo Denki splash proof centrifugal fan have pulse sensors with PWM control function is most sought after product.
| Air Flow | 2.03m³/min |
| Noise Level | 65 dBA |
| Series | San Ace |
| Supply Voltage | 24 V ac |
| Размеры рамы,мм | 100×100 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 4pin |
| Depth | 25 mm |
| IP Rating | IP68 |
| Width | 100 mm |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 7400 min-1 |
| Termination Type | Stranded Wire, 4-Pin |
| Flow Rate | 121.8 m³/h |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Current Max. | 700 mA |
| Internal Diameter | 56 mm |
| Height | 100 mm |
| Operating Voltage Max. | 27.6 V |
| Operating Voltage Min. | 18 V |
| Outlet Diameter | 100 mm |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
