Главная страница » Магазин » 8041542351 9RA0812P1K001, Axial Fan, 12 V dc, dc Operation, 2.96m³/min, 18.24W, 1.52A Max, 80.5 x 80.5 x 38.5mm Hirschmann
8041542351 9RA0812P1K001, Axial Fan, 12 V dc, dc Operation, 2.96m³/min, 18.24W, 1.52A Max, 80.5 x 80.5 x 38.5mm Hirschmann
11850,00 ₽
Артикул:
8041542351
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The Sanyo Denki DC fan comes with great cooling performance, low noise level and PWM control.
| Air Flow | 2.96m³/min |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 53.0dB(A) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 38.00mm |
| Power consumption | 18.24W |
| Static Pressure | 1.23 in H2O(306.4 Pa) |
| AC or DC Operation | dc |
| Maximum Current | 1.52A |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
