Главная страница » Магазин » 8008679389 9BFB24P2H003, Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 120mm L x 120mm H Ball 56.5 CFM (1.58m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8008679389 9BFB24P2H003, Fan Blower 24VDC Square/Rounded — 120mm L x 120mm H Ball 56.5 CFM (1.58m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
11870,00 ₽
Артикул:
8008679389
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
With high static pressure, Blowers are suitable for cooling equipment with high system impedance and high heat generation such as servers, storage systems, and base stations.
| Air Flow | 56.5cfm |
| Noise Level | 62dB(A) |
| Series | San Ace B120 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 4pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer, PWM |
| Airflow | 16.2 CFM(0.46 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 120 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 20 |
| Noise | 62 DBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 2.88 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Width | 120mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 1300 RPM |
| Static Pressure | 1250Pa |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 3568825 19T8930 |
| Pressure Type | 5.02 in H2O |
| Blower Type | Blower |
| Tradename | San Ace B120 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 1.1A |
| Fan Speed | 3750rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Mounting hole diameter | 4.3mm |
| Horizontal Hole Spacing | 105mm |
| Mounting Hole Spacing | 105x105mm |
| Sensor Type | PWM |
| Vertical Hole Spacing | 105mm |
| Termination Type | Lead Wire |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
| Inlet Diameter | 77mm |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
